Informacje podstawowe

Większość naszych szkoleń przygotowaliśmy w dwóch wersjach – Standardowej i Premium.

Wersja podstawowa jest to podstawowa ilość wiedzy jaką należy przyswoić z danego zagadnienia. Program przeznaczony głównie dla osób, które chcą utrwalić posiadaną już wiedzą, bądź zapoznać z arkuszami kalkulacyjnymi od podstaw.

Wersja Premium to rozszerzona o dodatkowe godziny nauki i większą ilość ćwiczeń wersja podstawowa, dzięki czemu nauczanie jest bardziej intensywne. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy również wsparcie po zakończeniu szkolenia – darmowy dostęp do platformy szkoleniowej na naszej strony. Platforma zawiera opisy i filmy instruktażowe z tematów omawianych na naszych szkoleniach.

Uzupełnieniem wsparcia jest nasz blog, gdzie zamieszczamy ćwiczenia głównie z Excela jak i innych programów Office. Prowadzimy też dyskusje. Zanim podejmiesz decyzję o tym jaki poziom szkolenia z Excela będzie dla Ciebie odpowiedni, zachęcamy do pobrania i rozwiązania testu. Po rozwiązaniu prześlij go do nas a my go sprawdzimy i pomożemy wybrać optymalny poziom szkolenia.

Szkolenia MS Office

Naszą specjalnością są szkolenia z obsługi najpopularniejszego w codziennej pracy biurowej pakietu biurowego – MS Office a szczególności Excela. Wszystkie nasze programy szkoleniowe klasycznych programów office, można wykorzystać w wersjach MS Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 365.

Opis poszczególnych kursów po kliknięciu w dany obrazek.

 

Szkolenia Bazy Danych i SQL

Szkolenia z baz danych realizujemy zarówno korzystając z oprogramowania Oracle, jak i MS SQL Server. Przygodę z bazami danych najlepiej rozpocząć od programu MS Access, gdyż znajduje się on w pakiecie MS Office i jego działanie jest analogiczne do Excela.